BOEKLEZING as. zaterdag 1 februari

AANSTAANDE  1 FEBRUARI  IN DE LOODS

In de boeklezing wil ik stapje voor stapje laten beleven waar onze vrije ‘verlichte’ geest te vinden is.
In elk menselijk wezen ligt namelijk een beeldloze stille wereld van vrede verborgen die we ieder moment kunnen ervaren. In die onbewogen wereld woont onze stille vrije geest die, los van al onze rusteloze denkpatronen, ons de diepste ruimte en rust geeft.
En die weg zal in de lezing getoond worden.
Daarom wil ik aan de hand van mijn boek “Zeventig meditaties” (met foto’s van Janine Krekelberg) deze onthullende weg stapje voor stapje met iedereen doorlopen. Tot de stilte het laatste woord heeft.

De natuurfoto’s van Janine Krekelbeerg, die in de Loods geexposeerd zijn tijdens de boeklezing, zijn een mooie begeleidende onderstroom bij de hele lezing.

Scroll naar top