Boeklezing in Breda

Op zondag 23 maart om 14.30 uur zal er weer een boeklezing plaatsvinden van de Zeventig Meditaties. Ditmaal zal de lezing plaatsvinden in Breda, in het spirituele  Centrum Zuiderlicht, Kloosterlaan 138-A.
Samen met de organische natuurfoto’s van Janine Krekelberg belooft het een verstilde middag te worden.

Achtergrond  over mijzelf met betrekking tot deze lezing:
Mijn hele leven – ik ben geboren in 1950 –  ben ik bezig geweest met de vraag over de zin van het leven. Ik was een zoekend kind en gefascineerd door taal. Ik werd een Neerlandica. Uiteindelijk na veel omzwervingen, leraren en zoektochten kwam ik definitief uit bij de stilte en de kracht van taal die niet uitgesproken kan worden.  Ik begon hierover te schrijven, vond mijn inspiratie in de oude geschriften van o.a. Meister Eckhart, Krishnamurti  en de yogi Paramahansa Yogananda. Ik ontwikkelde op geheel eigen wijze mijn  yogamethode (waarmee ik inmiddels 47 jaar lesgeef) en schreef verhalen en meditaties. Ik  publiceerde vier boeken en organiseer nu, naast het lesgeven, lezingen waarin ik over de stilte, die elk mens bezit, wil vertellen.
In de lezing zal mijn boek “Zeventig Meditaties” de leidraad zijn om iedereen in contact te brengen met haar of zijn innerlijke ruimte van stilte. De natuurfoto’s van Janine Krekelberg zullen hierbij visueel de stroom van leven concretiseren.

 

 

Scroll naar top